Veľmi efektívny domáci liek, ktorý vás dokáže spoľahlivo zbaviť kyseliny močovej v kĺboch

Liečba, ktorú máme pre Vás dnes, odstráni nadbytok kyseliny močovej z kĺbov a zaobchádza s zápalovými stavmi, ako je artritída a dna. Je to silné protizápalové činidlo, ktoré detoxikuje vaše telo a čistí tkanivá hlboko.

Tu je postup, ako ho pripraviť

prísady

  • 1 stredne veľká uhorka
  • 1-palcový kus koreňového zázvoru
  • 1 plátok citróna
  • 2 celery stonky

príprava

Dobre umyte ingrediencie a odlupujte ich, potom všetko miešajte v mixéri – je to tak jednoduché! Pijte 2 poháre lieku denne a budete cítiť významné zlepšenie len v krátkom čase!

Účinky jednotlivých zložiek

Zeler

Obsahuje látky, ktoré podporujú tvorbu moču a teda aj vyplavovanie kyseliny močovej von z tela. Ďalej znižuje zadržiavanie tekutín v tele, zmierňuje prejavy artritídy a uvoľňuje svalové napätie.

Uhorka

Obsahuje veľmi malé množstvo purínov, z ktorých vzniká kyselina močová. Mala by byť preto súčasťou diéty s nízkym obsahom týchto látok. Je tiež vysoko alkalická, čo napomáha k neutralizácii kyseliny močovej.

Zázvor

Je známy svojimi protizápalovými vlastnosťami. Pomáha tak znižovať zápalové procesy, ktoré dnu nevyhnutne sprevádzajú a tiež účinne tlmí bolesti.

Citrón

Stimuluje tvorbu uhličitanu vápenatého, ktorý následne neutralizuje kyseliny, vrátane kyseliny močovej. Citrón tiež obsahuje vysoké množstvo vitamínu C a ďalších látok, ktoré podporujú regeneráciu tkanív a tým napomáha hojivým procesom.

Tento úžasný nápoj ponúka množstvo zdravotných výhod, ale hlavne sa používa na odstránenie prebytočnej kyseliny močovej z kĺbov. Funguje vďaka protizápalovým vlastnostiam prísad, ktoré ho robia ideálnym pri liečbe zápalových stavov, ako je artritída a dna. Skúste to sami a budete ohromení výsledkami!

ZDROJ:superhealthypage.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>