Úžasný trik! Len jedna zložka vytiahne pokožku na očných viečkach! Mnoho ľudí po celom svete hovorí, že tento trik funguje bezchybne !

Výsledok je jednoducho úžasný!

Oslabená koža na očných viečkach sťažuje aplikáciu make-upu a taktiež robí starším a unaveným.

Pre väčšinu ľudí je táto podmienka prirodzeným dôsledkom starnutia, avšak v niektorých prípadoch je spôsobená poškodením nervov, chorobou alebo traumou.

Lekári hovoria, že plastická chirurgia je jedinou možnosťou. A navyše nie je veľa, čo sa dá urobiť s ovisnutými viečkami. Ale nestrácajte nádej!

Mnoho ľudí na celom svete odporúča tento jednoduchý a lacný domáci liek. Všetci hovoria, že tento trik naozaj funguje a obsahuje iba jednu zložku.

Všetci milujeme vajcia. Sú naplnené zdravými živinami, vitamínmi, bielkovinami atď. Sú dobré pre naše zdravie. Ale vedeli ste, že vajcia sú tiež veľmi dobré pre kozmetické postupy?

Vajcia sa používajú po stáročia v mnohých domácich kozmetických postupoch.

Ľudia, ich pridávajú do najrôznejších masiek a kozmetických procedúr, ktoré sú navrhnuté tak, aby hydratovali pokožku a vlasy, predchádzali akné, znížili škvrny a jazvy, a teraz vytiahnuť kožu okolo očí.

Tento postup je veľmi účinný pri liečení ovisnutých očných viečok. Postupujte podľa jednoduchých pokynov.

Tu je to, čo musíte urobiť:

Najprv musíte očistiť tvár celého make-upu a vysušiť ju. Potom musíte rozbiť jedno vajíčko a oddeliť žĺtok od proteínu.

Teraz pomocou bavlneného tampónu naneste vaječné bielka na viečka. Naneste opatrne, ale dávajte pozor, aby ste sa nedostali do očí.

Držte oči zatvorené a počkajte, kým bielka nebudú úplne suché. A na konci tohto postupu musíte umyť tvár a vysušiť ju.

Prvé výsledky si všimnete už za 1 týždeň. Budete prekvapení. Tento postup môžete robiť raz týždenne alebo každý deň, pretože je absolútne bezpečný a prirodzený!

Video vám priblíži postup.

ZDROJ:budetezdorovy.ru/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>