Už nečakajte na vhodný recept na stratu hmotnosti. S týmto neuveriteľným čajom zhodíte 5 kg za týždeň

Strata hmotnosti je neustálym bojom pre niektorých ľudí, mužov aj ženy. Nadváha nie je len estetický problém, ale čo je dôležitejšie, zdravotný problém, ktorý môže mať vážne dôsledky. Niektorí ľudia neustále hľadajú rýchly a efektívny spôsob, a ak ste jedným z nich, našli sme pre vás dokonalý recept.

V čom je to tajomstvo?

Tajomstvo spočíva v špeciálne navrhnutom receptúre, ktorý má dlhý zoznam výhod pre vaše celkové zdravie.

Výhody konzumácie čaju z kurkumy

Ako sme už spomenuli, tento čaj nielenže vám pomôže schudnúť, ale má aj množstvo ďalších prínosov pre zdravie.

Tu je len niekoľko z nich

Prevencia kardio – cievne ochorenia: kurkuma má úžasné protizápalové vlastnosti, ktoré minimalizujú riziko vzniku infarktu myokardu a je vhodný najmä pre ľudí, ktorí už mali kardiostimulátor alebo chirurgický zákrok.

Zabráňte vývoju cukrovky: podľa mnohých štúdií môže kurkuma znížiť riziko vzniku cukrovky a pomôcť udržať hladinu cukru v krvi.

Prevenciu neurodegeneratívnych ochorení: tento koreň je vynikajúci pre podporu opravy a rozvoja mozgových buniek, že je veľmi dobrá pre prevenciu degeneratívnych ochorení, ako je Alzheimerova choroba alebo iné mozgové a cievnych ochorení.

Recept na čaj z kurkumy

zloženie:

  • 1 liter vody
  • 1 citrón (vymačkaný)
  • 1/2 čajovej lyžičky kurkuma prášku
  • 1/2 čajovej lyžičky zázvorového prášku
  • štipka kajenského korenia

Príprava :

Nalejte vodu do hrnca a priveďte do varu. Po varení pridajte zvyšné zložky a niekoľko minút varte. Ochlaďte. Pite trikrát denne, jeden pohár ráno, jeden popoludní a jeden večer. Už nečakajte, pite čaj a okamžite začnite so stratou hmotnosti.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>