Umyte si vlasy s týmto jednoduchým domácim šampónom, po ktorom budú vaše vlasy rásť ako bláznivé. Získajú lesk, objem a elastickosť!

Po celom svete sú vlasy symbolom krásy a ženskosti, takže kvalita je najvyššou prioritou. Dnes odporúčame prírodný šampón, ktorý obnoví vlasy.

Je ľahké ho pripraviť a efekt je zaručený!

Tento prírodný šampón obnoví vaše vlasy.

Niekoľkokrát sa vlasy stanú silnejšími, budú lesklé a nebudú znovu vypadávať.

Tu je postup:

zloženie:

  • Dve ampulky vitamínu B
  • AD, 30 ml vodného roztoku (jedna fľaša)
  • Ricínový olej 50 ml
  • Panthenol 100 ml
  • Extrakt zo žihľavy – 30 ml

pokyny:

Musíte zmiešať do fľaše extrakt žihľavy, ricínového oleja, 100 ml pantenolu a vitamíny AD kvapky do šampónu a dve ampulky vitamínu B.

použitie:

Pred použitím by ste ju mali dobre pretrepať. Nalejte potrebné množstvo do dlaní a potom ju rozotrite do vlasov, masírujte vlasovú pokožku na niekoľko minút, aby ste zvýšili krvný obeh, ako aj opätovné vstrebávanie živín, nechajte ju pôsobiť a trochu opláchnite. Potom nemusíte používať klimatizačné zariadenie ani masku.

Všimnite si, že v prípade extrémne suchých vlasov by ste mali používať len polovicu fľaše žihľavy, pretože môžu dodatočne vyschnúť vlasy.

Po niekoľkých mesiacoch sa vlasy úplne zastavia od vypadávania a vlasy obnovia lesk, ľahkosť a vitalitu. Budú jemné na dotyk a ich rast bude výrazne zrýchlený.

V prípade ťažkého vypadávanie vlasov sa uistite, že ste tiež kontrolovali krv, pretože to môže byť spôsobené nedostatkom železa, ako aj hormonálnym stavom.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>