Toto sú každodenné činnosti, ktoré robíte nesprávne!

Náš život sa skladá z mnohých monotónnych aktivít opakovaných každý deň. Nemyslíme ani na to, ako to urobiť, stalo sa tak silným zvykom, že to robíme automaticky. S návykmi je ťažké bojovať, ale niekedy to stojí za to. Uvedomujeme si, že niektoré z týchto aktivít vykonávame nesprávne. Tu je niekoľko príkladov. Zaujímalo by ma, či budete prekvapení a či urobíte také chyby.

Pred opláchnutím vody dosku neotvárajte

Pred zatvorením vody vždy zatvoríte dosku? Ak nie, potom musíte zmeniť svoj zvyk. Pri splachovaní vody do vzduchu je vystrekovaná až von, ktorá nie je viditeľná pre naše oko, ale je v nej veľa baktérií. Vtrhli do vzduchu a usadili sa na všetkom.

Použitie antiperspirantu

Najlepší moment na použitie antiperspirantu je večer. Väčšina z nás to robí ráno po sprchovaní. Bohužiaľ, potom je množstvo potu generované telom väčšie. Antiperspirant je určený na pripojenie potných kanálov a odstránenie nepríjemného zápachu. Preto, keď ju používame ráno, je menej účinná. Najlepšie je použiť antiperspirant večer a neopakovať sa ráno. Zvyčajne dobrý antiperspirant, funguje 24 hodín denne, a v noci sme sa potiť tak moc.

Krytie úst počas kašľa

Vždy, keď dieťa kašle, hovoríme „zakryte si ústa rukou“. To nie je dobrá rada. Keď kašeľ alebo kýchanie, vírusy sa dostanú do našich rúk. Neskôr sa dotýkame iných vecí alebo ľudí a navzájom sa infikujeme. Preto je veľmi dobrý spôsob, ako zakryť tvár zakrytím v lakťoch.

Spanie na bruchu

Spíte na bruchu? To je veľmi zlé pre vašu chrbticu. On je potom veľmi ťažký a nemôže dostatočne odpočívať. Optimálnejšia poloha spí na zadnej strane. Takže ak aj po noci späť vaše bolesti chrbta, snažte sa nespať na bruchu.

ZDROJ.takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>