Toto musíte vyskúšať! Ponorte paradajky do cukru a položte ich na svoju tvár…

Podľa prieskumu si 60 miliónov ľudí sťažuje na problém s akné. Vyskúšali ste veľa spôsobov, ako sa zbaviť problémov s tvárou. Ak však nebudete úspešní, môžete vyskúšať tieto užitočné tipy, ktoré sme pre vás zostavili.

Banánový a medový spôsob vrások

Banán sa rozdrví s lyžičkou medu. Môžete tiež pridať jogurt a pomarančový džús. Naneste zmes na tvár a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Po opláchnutí naneste zvlhčujúci krém.

Probléms akné

Na odstránenie akné použite zemiakovú šťavu. Naneste na svoje pupienky zemiakovú šťavu a počkajte, kým nezaschne.

Umyte veľkým množstvom vody. Uvidíte svoje pupienky suché.

Najprirodzenejšie riešenie pre mastnú pleť

Ak máte mastnú pleť, paradajka pomôže zlepšiť stav. 1 čajovú lyžičku paradajok zmiešajte s cukrom, nechajte asi 5 minút a potom umyte.

Zistíte, že vaša pokožka je menej mastná. Súčasne môžete nakrájať paradajky na polovicu a dať na ňu nejaký cukor a chodiť po koži. 

Podráždenie kože

Na podráždené oblasti, rovnako ako zubné pasty na čistenie zubov môžete získať tie najlepšie výsledky. Pred použitím by ste však mali skontrolovať svoju reakciu.

Na tento účel naneste namiesto zdravej tváre nejakú zubnú pastu a chvíľu počkajte. Ak nejde o negatívnu reakciu, môžete použiť túto metódu.

Ocot na otvorené póry

Na zníženie pórov na tvári môžete použiť ocot jablčného muštu. Ocot jablčného muštu zriedite trochou vody a naneste na pokožku, nechajte pôsobiť 5 minút a umyte ho vodou. Navlhčite, aby ste zabránili vysušeniu.

varovanie: Ak máte citlivú pokožku, pred vyskúšaním našich prírodných metód vám odporúčame poradiť sa s odborníkom.

ZDROJ:olay.com.tr

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>