Toto by mali vedieť všetky ženy v rôznych obdobiach života

Tieto veľmi dôležité informácie, by mala poznať každá žena.

Sušené marhule

1. Sušené marhule – ako výživná a obnovovacia látka sa odporúča v menštruačnom období, gravidné ženy s opuchom, na poruchy srdcového rytmu a hypertenziu. Odporúčaná dávka: 100-150 g denne.

Kvet ďateliny červenej

2. Ak máte silné krvácanie z maternice s menopauzou alebo bolestivú menštruáciou môžete sa liečiť denným príjmom, 1-2 pohármi, čaju z kvetov ďateliny červenej.

Šalvia

3. S porušením menštruačného cyklu a bolesť môžete liečiť pomocou čaju zo šalvie, je jednoducho nenahraditeľný. Ženy po 45 rokoch musia raz mesiac ráno piť šálku šalviového čaju a menopauzy sa nemusíte báť: príde oveľa neskôr ako rovesnícčkam a bude bezbolestná bez krvácania. Nádory ženskej sexuálnej sféry (fibroadenómy, fibroidy) sú tiež dobre ošetrované s týmto čajom. Na tento účel je potrebné zbierať šalviu len v najmenšom mesiaci, to je jeden až dva dni, potom farba už stratí svoj protinádorový účinok.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>