To bude niečo strašné, čo sa stane s vašou pleťou, keď do ľadu pridáte melón…

Ako si udržať mladosť ? Otázka, ktorá skôr či neskôr sa bude týkať všetkých. Medzi desiatkami charakteristikami sa blíži vek zostávajúci najviac do očí bijúci stratou tónu pleti. Bola to ona, kto ako prvá je vystavená vekovej zmene z dôvodu jej citlivosti.

Aké je dôležité, sa o seba postarať. Pomocou jednoduchých ingrediencií môžete pripraviť chladiaci nápoj výživný na koži. Naučíme vás používať ovocia a zeleniny pre krásu!

ľad

Takže, čo je užitočné na ľade na koži ? To zlepšuje krvný obeh, znižuje opuchy, znižuje póry a vyhladzuje jemné linky. Pri pravidelnom trení kocky ľadu vyrovnáva tón tváre a rôznych štiav môže byť dosiahnuté objasnenie, čistenie a dokonca aj zdravotné účinky.

 Tón

 • Minerálna voda – použitie pre zmrazenie akejkoľvek minerálnej vody bez ukladania plynu kocky po neobmedzenú dobu. Tento ľad na ranné a večerné umývanie.
 • Zelený čaj – vytvoriť zo hrubých čajových lístkov, nechajte ho úplne vychladnúť a variť skvelý tonikum pre rannú aplikáciu.
 • Melón šťava – nakrájame mäso na jemnú kašu, odstráňte semienka a poslať do mrazničky. Potierajte po dobu 15 minút, aby pokožka absorbovala všetky živiny.
 • Jahodový džús – má rovnaký efekt ako melón džús, ale vhodnejšie pre mastnú pleť.

Akné

 • Aloe šťava – aloe listy nechajte v chladničke po dobu najmenej 10 dní. Ice šťavy z aloe vera bojuje proti akné a má upokojujúci účinok.
 • Slaná voda – v jednej pohári vody rozpustite lyžicu kuchynskej soli a zmrazte. Potrite ho s ľadom neponáhľajte umyť a nechať pokožku dobre vyschnúť. Až potom ju opláchnite studenou vodou.
 • Vývar lastovičník – Dve polievkové lyžice vysušeného lastovičníka a 300 ml vriacej vody a nechá sa stáť po dobu piatich minút. Lastovičník znižuje pupienky a bojuje s podráždením. Namiesto toho môže byť použitý harmanček.

Rozjasňuje a vyrovnáva tón pleti

 • Ryža voda – 100 g ryže varí vo veľkom množstve vody po 30-40 minút a filtrujte kvapalinu. Pri zmrazovaní, majte na pamäti, že ľad nemôže byť dlhšie ako tri dni. Bojuje s vyrážkou a pigmentovými škvrnami.
 • citrónovej šťavy – mix 200 ml vody a šťavu z polovice citróna, aby sa získala kvapalina na zmrazenie. Ľadové kocky s citrónovou šťavou, účinne znížujú pigmentácie na jar,  hydratujú pokožku ale nechoďte na slnko hodinu alebo dve po zákroku.
 • Uhorka šťava – odstraňuje opuchy, prejasňuje tón pleti, ale funguje to oveľa hladšie než citrónová šťava, a je vhodný pre všetky typy pleti. Zmraziť drvené uhorky na kašu a použiť aspoň raz denne.

Upokojuje

 • Vývar listy , niekoľko bobkových listov, umiestnite v malej panvici s vodou a uvaríme po dobu 5-10 minút. Odvar znižuje začervenanie, upokojuje pokožku a sťahuje póry, takže sa odporúča použiť nasledujúce kroviny.
 • Odvar z ružových lístkov – zanecháva zamatovú kožu. Zalejeme 1 polievkovú lyžicu vriacej vody lístky do pohára a nechajte 30 minút. Potom môžete zmraziť. Má upokojujúci účinok a rozjasňujúc, vhodný pre všetky typy pleti.

Aj ten najobyčajnejší ľad pozitívny vplyv na váš vzhľad. Približne rovnaký efekt poskytuje kontrastná sprcha. Nezabudnite, že trieť ľad v koži nie je nutné. Len pár sekúnd, stieranie by malo stačiť na spustenie omladenie pokožky . Môžete tiež použiť ľad na krku a dekolte.

ZDROJ:SOVKSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>