Táto polievka začína spaľovať tuk od prvého dňa

Táto polievka je základnou doprovodnou stravou vyvinutou belgickými dietológmi. Jeho tajomstvo spočíva v jedinečnej kombinácii zložiek, z ktorých každá prispieva k čisteniu, blahu a metabolizmu tela.

Hlavnou úlohou v tomto jedle je zeler. To je „zachránná“ zelenina pre všetkých. Zeler môže túžiť po hlade a spotrebúva viac energie, ako obsahuje samotný produkt. Množstvo kalórií v polievke je smiešne nízke, iba 27 na 100 gramov. Ako pripraviť túto polievku?

zloženie:

  • Čerstvá kapusta – 400 gramov
  • Cibuľa – 5 kusov
  • Paradajka – 5 kusov (možno v konzervách)
  • Zelenú papriku – 2 ks
  • Mrkva – 2 kusy
  • Zeler – 1 veľký
  • Byliny – rôzne, napr. pór

Korenie: cesnak, soľ, bobkový list, koriander

Príprava:

Krok 1

Kapusta je jemne nasekaná a kapusta sa môže nakrájať na veľké kúsky. Mrkva nakrájajte do krúžkov alebo do polovičných krúžkov. Paradajky povarte, ošúpajte a jemne stlačte. Papriku nakrájejte na pásiky. Cibuľa a zeler na kocky.

Krok 2

Spracovanú zeleninu okrem cibule zalejte studenou vodou a dajte variť.

Krok 3

Osmažte cibuľu na panvici olivového oleja.

Krok 4

Pridajte cibuľu, korenie, soľ do vody so zeleninou a varte v ohni 10 minút, potom nasekané bylinky, varte a nechajte 10-15 minút.

Aby ste dosiahli efektívne zníženie hmotnosti, mali by ste túto polievku konzumovať týždeň, s výnimkou alkoholu, pečiva, vyprážaného a kalorického jedla. Môžete si dať občas niake ovocie, ako jablko alebo banán. Toto je skutočne užitočné prvé jedlo, ktoré reguluje trávenie, výrazne potláča hlad a odstraňuje prebytočnú tekutinu z tela.

Táto polievka začína spaľovať tuk od prvého vlažného obdobia, hoci sa minimalizuje

Buďte zdraví!

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku. Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výlučne po konzultácii s vašim lekárom.

ZDROJ.genius.ge

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>