Táto maska ​​vás o niekoľko rokov omladí. Aplikujte ju dvakrát týždenne

Môžete omladiť tvár tvárou maskou? Samozrejme, tento recept vám pomôže. Aplikujte ho dvakrát týždenne a uvidíte, ako začne vaša pleť vyzerať mladšie. Dajte jej šancu a zbrane s istou trpezlivosťou.

Táto maska ​​má veľmi dobré omladzujúce vlastnosti. Skladá sa z látok, ktoré potrebuje pokožka a obnovuje jej žiara. Tieto produkty sú tiež 100% prírodné.

prísady:

  • 1 čajová lyžička smotany
  • 1 čajová lyžička ryže
  • 1 lyžička ovsených vločiek
  • 1 čajová lyžička mletých vlašských orechov
  • 1/3 zrelého banánu

príprava:

Po prvé, musíme pomlieť orechy, ryžu a ovsené vločky. Môžeme použiť mixér alebo mlynček na kávu. Potom preosiať cez sito, aby sa prášok oddelil od väčších kúskov. Keď máme našu „múku“, môžeme ju teraz zmiešať s drveným banánovým krémom.

Masku dáme na predtým očistenú tvár a nechali ju 15 minút. Po tejto dobe budete cítiť, že maska ​​vyschla a vaša pokožka sa stala napätá. Teraz ju môžete umývať vodou. Použite masku dvakrát týždenne. Môžete pripraviť suché zložky vo väčších množstvách a potom stačí len rozložiť banán so smotanou a pridať 3 čajové lyžičky predtým pripravenej zmesi.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>