Táto lahodná a zdravá šťava, pomohla už mnohým ľuďom – prekvapivo rýchlo a kvalitatívne čistí obličky! Stojí za to vyskúšať!

Používanie alkoholu, fajčenie, nezdravé potraviny a dedičné problémy s obličkami sú hlavnými príčinami toxicity obličiek a nedostatočnej funkčnosti.

Skoré príznaky problémov s obličkami sa môžu objaviť ako mierna bolesť alebo nepríjemné pocity v dolnej časti chrbta, ale ak to ignoruje, môže to viesť k závažným komplikáciám, ako sú obličkové kamene alebo zlyhanie obličiek.

Obličky sú orgány, na ktorých najviac závisia naše vnútorné funkcie. Obličky sú zodpovedné za čistenie krvi a odstraňovanie nečistôt zo systému a intoxikácia obličiek alebo dysfunkcia obličiek môže spôsobiť veľa vážnych zdravotných problémov.

Existuje však domáci elixír, ktorý dokáže vyčistiť toxicitu obličiek a znova ich zniesť do zdravého stavu. Tento elixír sa vyrába pomocou výživných bylín a plodov, je 100% prírodný a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Ak chcete pripraviť tento úžasný elixír pre zdravie, budete potrebovať:

  • 200 gramov cukru
  • 700 gramov repy
  • 2 lyžice múky
  • 100 gramov suchých hrozienok
  • voda
  • 3-litrová sklenená nádoba (ak máte hlinenú misku, je to ešte lepšie)

Príprava:

Umyte repu, pridajte lyžice múky a 200 gr. cukoru. Naplňte nádobu studenou vriacou vodou a premiešajte všetko.

Choďte aj športovať a budete zdraví!

ZDROJ:budetezdorovy.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>