Stačia len dve ingrediencie na efektívne prečistenie hrubého čreva: dostanete ho do perfektnej formy

Recept na prospešné vlastnosti ľanu na zlepšenie zdravia a čistenie čriev, ako tento recept správne aplikovať a kontraindikácie na jeho použitie. Odporúčam tiež, aby ste sa oboznámili s inými zdravotnými receptami, ktoré sa osvedčili na pozitívnej strane.

zloženie:

Na 1 deň:

  • kefír (odtučnený) 200 ml
  • ľan pomletý 1 lyžica

Ako čistiť črevá:

V praxi sa zistilo, že ľanové semená používané s kefírmi sú účinné pri čistení čriev. Čistiaci účinok ľanového semena je založený na vlastnostiach ľanu.

Ako to funguje? Len čo semená ľanu vstúpia do čriev, netrávia sa dlho, napučiavajú a súčasne napínajú steny čreva, čo stimuluje jeho kontrakciu a výrazne urýchľuje evakuáciu obsahu črevného traktu.

Kefír pomáha predchádzať širokému spektru porúch tela, stimuluje gastrointestinálny trakt.

Možno z tohto dôvodu majú kefírové a ľanové semienka v agregáte pozitívny vplyv na čistenie čriev.

Ako nanášať mleté ​​ľanové semeno pomocou kefíru:

Na čistenie čriev by sa v noci mala konzumovať zmes semien kefíru a mletého ľanu, ktorá funguje zvlášť efektívne. Je vhodné nahradiť večeru za kefír.

Ak ste zvyknutí na dobrú večeru, potom vás hlad nebude obťažovať, rýchlo sa objaví pocit sýtosti a opuch vlákna ľanových semienok.

Odporúča sa na čistenie čriev, 1 šálka 200 mm. nízkotučné kefír, 1 polievková lyžica. lyžica ľanovej múky. Nie studený kefír sa zmieša s ľanovou múkou a zje sa na lačný žalúdok.

Mnoho ľudí odporúča tento postup nepretržite 2 až 3 mesiace, čo nespochybním, ale osobne to robím pre svoje telo 1 mesiac, raz ročne.

Po použití tohto receptu sa cítim oveľa mladší a energickejší, chuť do jedla sa zlepšuje a moja pleť sa dokonca mení.

Aké sú kontraindikácie pre použitie ľanovej múky s kefírom?

Ľanové semienka nepoužívajte na alergie na vaječné bielky, orechy, ani na ľudí, ktorí často trpia hnačkami, čo môže viesť k zvýšeným príznakom, napríklad pri fibrome, endometrióze.

Tehotné a dojčiace ženy by sa kvôli svojej silnej biologickej aktivite mali zdržať konzumácie ľanových semien s kefírom.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>