Stačí potierať touto zmesou akúkoľvek jazvu, vrásky alebo škvrny na koži a neuveríte, ako zmiznú za pár minút! Dokonca aj lekári sú prekvapení!

Čistá pleť– to je to, čo každý chce mať, a prečo ľudia míňajú veľa peňazí za drahé liečby a produkty a málo kedy dosiahnú taký účinok, aký očakávajú.

Našťastie pre vás, v tomto článku vám predstavíme magickú zmes! Stačí ju natrieť na akúkoľvek jazvu, vrásku alebo škvrnu na koži a uvidíte, ako veľmi rýchlo zmiznú!

Jedná sa o ľahký prírodný liek, po ktorej vaša pleť bude hladká a lesklá! Hlavnou zložkou tohto neuveriteľného lieku je med, nektár produkovaný včelami, ktorý má schopnosť zlepšiť prietok krvi v koži.

Táto maska ​​odstraňuje škvrny, akné a vrásky na tvári a nebudete potrebovať veľa času na prípravu. Po tom, len trieť akúkoľvek jazvu alebo škvrnu, a to je to!

Tu je to, čo musíte urobiť:

zloženie:

  • 1 lyžica sušenej škorice
  • 1 čajová lyžička citrónovej šťavy
  • 1 lyžica muškátového orieška
  • 1 čajová lyžička organického medu

príprava:

Zmiešajte všetky ingrediencie v miske, kým nezískajte hustú pastu. Ak máte citlivú pokožku, pridajte viac medu. Med môže zmierniť zápal na koži, hoci sa neodporúča ľuďom, ktorí trpia na rosaceu, pretože môžu dilatovať krvné cievy. Niektorí ľudia radi pridávajú do masky bielu alebo zelenú hlinu. Ak je príliš hustá, pridajte trochu vody.

Pred aplikáciou masky dôkladne opláchnite tvár mydlom a vodou. Potom pridajte svoj obľúbený hydratačný prostriedok.

Potrite ju na akúkoľvek jazvu, vrásku alebo škvrnu a všetko, čo sa týka tejto oblasti, a nebojte sa, ak začnete cítiť trknutie alebo svrbenie! To znamená, že maska ​​už funguje. Postup opakujte každý deň a vaša pokožka bude jemná a lesklá vo veľmi krátkom čase! Stačí len trieť  a trieť a výsledky budú nad vaše očakávania!

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

error: Content is protected !!