Stačí len pár jednoduchých trikov a po vráskach na krku a dokolte nezostane ani stopa

Zakaždým, keď sa pozeráme do nášho šatníka, s myšlienkou, čo máme nosiť, necháme toto alebo oné oblečenie stranou pre zvláštny dôvod: vrásky, ktoré sa tvoria predovšetkým na krku a v dekolte.

Je dôležité nezabudnúť, že potrebujeme dobrý spánok na dobitie batérií a vrátenie tela do prevádzky. Skutočnosť, že mnohé ustanovenia, ktoré berieme vo sne, prispievajú k tvorbe vrások. Človek, ktorý spáva na vankúši, spí na boku alebo na prednej strane, môže zanechať stopy, ktoré sa môžu zdať dočasné, ale nakoniec sa zakopnú v našej koži a už nezmiznú.

Správny spôsob spánku je tvárou nahor alebo mierne do strán, aby nedošlo k stlačeniu tváre alebo krku.

Ďalším nepriateľom kože krku, rovnako ako tvárou je slnko. Slnko robí stopy, škvrny a prispieva k suchej pokožke, čo spôsobuje vrásky. Nevystavujte sa slnku bez ochrany.

Faktom však je, že sa skôr alebo neskôr začnú objavovať vrásky a navyše môžeme zabudnúť na niektoré zvyky, môžeme sa tiež uchýliť k domácim prostriedkom na ich skrytie.

Pamätajte si, že pokožka krku je veľmi tenká a ľahko sa poškodí. Je dôležité, aby ste sa o ňu postarali a udržali ju navlhčenou. Tento domáci trik vám prinesie elastickosť a zlepší váš vzhľad, takže už nikdy nebudete musieť vyhadzovať oblečenie, ktoré sa vám páči, a môžete nosiť všetko, čo chcete.

Dáme vám tipy vo forme masiek, ktoré môžete variť doma toľkokrát, koľkokrát chcete.

Banán a ružová voda

Zrelý banán obsahuje ideálne vlastnosti na obnovenie sviežosti pokožky. Vezmite zrelý banán, spravte z neho kašu a pridajte lyžicu ružovej vody alebo esenciálneho oleja. Naneste na krk a nechajte to 30 minút. Potom odstráňte veľkým množstvom vody a zopakujte liečbu trikrát týždenne.

Pivná kvasinková maska

 Hlavným faktorom, ktorý nemôžeme vidieť voľným okom a skutočnosťou, že označuje poškodenie kože, je zníženie produkcie kolagénu. Nedostatok kolagénu spôsobuje vrásky a spôsobuje deformáciu pokožky. Pomocou tejto masky sa môže opätovne aktivovať produkcia kolagénu. Zmixujte jogurt s jednou polievkovou lyžicou pšeničných klíčkov a jednou polievkovou lyžicou pivovarských kvasníc. Zmiešajte všetky zložky a aplikujte na krk až do úplného vysušenia. Opakujte ten istý postup trikrát týždenne a vyhodnoťte výsledky po niekoľkých aplikáciách.

Ďalšie tipy:

Okrem toho, čo sme vám povedali o slnku a spánku, môžete tiež zahrnúť zdravé návyky, ktoré sú vždy vítané.

  1. Vyhnite sa slnku bez ochrany v hodinách jeho veľmi silnej aktivity.
  2. Jedzte zdravé potraviny, ako napríklad ovocie a zeleninu.
  3. Vyhnite sa konzumácii veľkého množstva červeného mäsa.
  4. Znížte množstvo rafinovanej múky, ktorú konzumujete.
  5. Odstráňte potraviny plné toxínov, ktoré sú usadené v našom tele a potom ovplyvňujú kvalitu pokožky.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>