Spravte si masku z jablčného octu a uvidíte, čo sa vám stane s vašou pleťou

Estetické kožné problémy môžu nastať v každom veku a z rôznych dôvodov: hormonálne poruchy, poruchy vnútorných orgánov, účinky dermatologických ochorení. Ak chcete vyzerať dobre a udržiavať tvár sviežu používajte tieto masky!

Organický jablčný ocot – úžasný vďaka ktorému sa môže zbaviť koža akné, stareckých škvŕn a tvárových vrások. Navrhujeme použiť múdrosti ľudu, vrátane jablčného octu v domácej kozmetike. Je skvelé, že ho môžete nájsť v každom obchode s potravinami a stojí pár centov.

Ako používať jablčný ocot

Účinnosť jablčného octu, je prírodná kyselina, vo svojom zložení odstraňuje baktérie a plesne z povrchu kože, čím sa normalizuje acidobázickej rovnováhy. Tiež jablkový ocot je plný vitamínov, minerálov, antioxidantov a enzýmov potrebných pre našu kožu.

Ako používať ocot na tvár.

Maska na akné s jablčným octom pre mastnú problematickú pleť : to dáva matnosť, odstraňuje nečistoty a sťahuje póry.

zloženie:

  • 2 lyžice ovsenej múky
  • 2 lyžice medu
  • 4 lyžice jablčný ocot

postup:

Z vločiek namlieť múku, zmiešame s medom a zriedime s octom. Naneste prípravok na vyčistenú tvár, nechajte pôsobiť 20 minút, potom opláchnite teplou vodou. Naneste si hydratačný nemastný krém.

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>