Soľ, citrón a korenie dokážu vyliečiť tieto problémy…, lepšie ako akékoľvek lieky z lekárne!

Keď počujete kombináciu soli, citrónu a korenia, príde vám na rozum šalát alebo nejaké jedlo ochutené týmito tromi ingredienciami.

Ale čo keď sme vám povedali, že táto kombinácia môže byť liečebná a že ju používate bez toho, aby ste vedeli jej výhody? Zdá sa, že áno, tieto tri zložky sú skvelé na liečenie rôznych stavov, ktoré môžu ovplyvniť naše zdravie.

Mnohokrát vynakladáme peniaze na lieky, keď máme riešenie v kuchyni – kombinácia, ktorá vám pomôže bojovať proti veľmi silným ochoreniam.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako ju používať a aké choroby môžete využiť, pozývame vás, aby ste až do konca čítali tento príspevok, ktorý sme vám dnes pripravili. Nenechajte si ho újsť.

Oslobodenie od vašej bolesti je vo vašej kuchyni:

Táto kombinácia, aj keď vám to znie zvláštne, vám môže pomôcť s rôznymi bolesťami a zdravotnými problémami a niektoré sú:

Bolesť hrdla:

Na zmiernenie tohto typu bolesti by ste mali vziať len čajovú lyžičku čierneho korenia a čajovú lyžičku citrónovej šťavy a zamiešať ju do pohára vody s ďalšou čajovou lyžičkou soli, miešať a kloktať 2 alebo 3 krát denne a vy uvidíte úľavu.

Bolesť zubu:

Ak vás zub bolí, stačí len jednu čajovú lyžičku mletého korenia a pol čajovej lyžičky klinčekov a aplikovať na zub. Nezabudnite starostlivo umyť.

Krvácanie z nosa:

Stačí namočiť malú bavlnu s trochou citrónovej šťavy a umiestniť ju do nosných dierok. Preneste hlavu trochu dopredu, aby ste zabránili tomu, aby krv pretekala nadol. Tento liek pomôže tiež zmierniť nevoľnosť.

Chudnúť:

Vždy hľadáme spôsoby, ako schudnúť, a to je veľmi jednoduché. Mali by ste mať len štvrtinu lyžičky mletej papriky s dvoma polievkovými lyžicami citrónovej šťavy a lyžicou medu a premiešajte ju v pohári s vodou a požívajte. Táto látka urýchli váš metabolizmus.

Nevoľnosť:

Zmiešajte jednu čajovú lyžičku čierneho korenia s jednou z citrónovej šťavy a miešajte ju v pohári s vodou a piť pomaly a uvidíte, ako sa vaša nevoľnosť zlepšuje.
-Upchatý nos: Zmiešajte rovnaké časti čierneho korenia, škorice, rasce a kardamového semena a voniate zmes, aby ste začali kýchať a váš nos bude prepustený.

 

Dúfame, že tieto lieky vám pomôžu, nezabudnite, že tieto lieky sú prirodzené, ale nenahrádzajú pridelené liečebné postupy.

ZDROJ:remedieshouse24.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>