Raz týždenne si robím masáž nôh s týmto liekom. Žiadne opuchy, žiadna suchosť a praskliny. Radím vám, vyskúšajte!

Zima prišla … To znamená, že veľa žien začalo nosiť teplé topánky, ponožky, pančuchy, tenisky a v dôsledku toho sa zastavila starostlivosť na nohách. Dôvod je známy z dávnych čias – nikto ich nevidí. Určite sme si istí, že nepatríte do takejto skupiny dám, čo skrýva v chladnej sezóne nohy a stará sa o ne len v lete.

To je veľmi veľká chyba, pretože to je z dôvod, že úzke topánky a veľmi teplé prostredie kože na nohách a niekedy praská a stáva sa menej hydratovaná, a tá najhoršia vec – tam je pocit únavy a ťažoby v nohách. Ale tomu všetkému sa dá vyhnúť vďaka jednoduchej a dostupnej procedúre – čisteniu. Teraz vám povieme, ako variť doma veľmi účinný peeling , po ktorom budete mať nohy hladké a zdravé.

Peeling na nohy

ZLOŽKY

  • 1 pohár cukru
  • 1 lyžička sódy
  • 2 lyžičky olivového oleja
  • 1 polievková lyžica medu
  • 1 lyžička jojobového oleja
  • niekoľko kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja

PRÍPRAVA

  1. Zmiešajte cukor a olivový olej v miske. Cukor – to je vynikajúci exfoliant, ktorý odstraňuje nahromadenú vrstvu pokožky a olivový olej ju hydratuje.
  2. Potom pridáme sódu – vyčistí pokožku a zabije škodlivé baktérie. K dosiahnutiu konzistencie pridajte med – vyživuje pokožku a zmäkčuje ju (musí byť držaný vo vodnom kúpeli trochu tak, aby sa stal viac tekutý). Potom pridajte jojobový olej a silicu. Dôkladne premiešajte všetko.

Aplikujte kefku na čistenie nôh po sprchovaní tak, aby pokožka bola mierne naparovaná. Masírujte nohy 3-5 minút. Opláchnite čistou vodou. Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku naneste na kožu výživný krém. Postupujte 1-2 krát týždenne. Tento rozpočet prirodzený liek poskytne vašim nohám anjelskú jemnosť. A tiež zlepší krvný obeh a zabráni mnohým ochoreniam.

Môžu tiež vyčistiť celé telo.

RADA

Drhnutie sa zdá byť ešte efektívnejšie, ak používate soľ z Mŕtveho mora namiesto cukru. Nájdete ho v niektorých lekárňach alebo v obchodoch s tovarom z Izraela. Okrem toho, že masíruje a uvoľní drsnú pokožku, začne regeneračné procesy.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>