Prírodný liek na bolesť hrdla: len 4 hodiny a zmizli mi príznaky bolesti v krku

Náprava na bolesť hrdla

Pri zistení prvých príznakov ochorenia by mala byť liečba okamžitá. A náš domáci liek na tonzilitídu pomôže vyrovnať sa s chorobou oveľa rýchlejšie, eliminovať lokálne prejavy a bude vynikajúcim doplnkom komplexnej terapie.

Repa – naozaj úžasná zelenina, ktorá dokáže ľahko zvládnuť bolesť v krku a viac!

Prínos červenej repy s angínou

 1. Eliminuje zápal a znižuje opuch hrdla.
 2. Má výrazný antimikrobiálny účinok.
 3. Znižuje bolesť.
 4. Posilňuje lokálnu imunitu.
 5. Zvyšuje elasticitu kapilár a normalizuje prekrvenie krvi.
 6. Zjemňuje zátky a hnisavý kvet.

Terapia repy je veľmi jednoduchá. Jeden má len zásobiť na repu šťavy, ktoré môžu byť získané pomocou odšťavovača, mixér ualebo strúhadla, a výsledok nebude trvať dlho.

Aplikácia

 1. Možno je to najúčinnejší recept. Zmiešajte 200 ml repnej šťavy s 1 polievkovou lyžičkou jablčného ocotu. „Koktejl“ zahrejte v mikrovlnnej rúre na teplotu 30–35 ° C. Vypláchnite hrdlo najmenej 6-7 krát denne až do úplného uzdravenia.
 2. Pre hnisavý proces sa odporúča kloktať roztokom repy a cibuľovej šťavy. Zmes zrieďte vodou v rovnakom pomere. V 150 ml zmesi pridajte 1 polievkovú lyžicu cibuľovej šťavy. Opláchnutie týmto roztokom, ale nie častejšie ako každé 3 hodiny.
 3. Mimochodom, repa šťava je vynikajúci liek na rinitídu! Zmiešajte šťavu a vodu v rovnakých častiach, pridajte trochu medu. Dajte si 4 kvapky do každej nosovej priechodky 4 krát denne. Urobte tento postup liečby 6-7 dní.
 4. Tento recept je jednoducho nevyhnutný pre vírusové bolesť hrdla. Zmiešajte 100 ml repnej šťavy, 100 ml vody a 1 lyžičku citrónovej šťavy. Taká zmes opláchnuť bolesť v krku najmenej 5-6 krát denne.
 5. Pri častých recidívach ochorenia sa odporúča, aby ste si zobrali vývar z repy. 1 kg umytej a nešúpanej koreňovej zeleniny uvarenej v 2 litroch vody. Keď je repa mäkká, vývar sa naleje do samostatnej misy. Vezmite si tento vývar, je potrebné 50 ml 3 krát denne, rovnako ako kloktať. Uchovávajte výrobok v chladničke, a pred použitím, uistite sa, že ho treba trochu zahriať! Po 1 mesiaci takejto liečby sa budete cítiť oveľa zdravšie a môžete sa ľahko vyrovnať s nepríjemnými ochoreniami.

Môžete si opláchnuť hrdlo s výrobkami z červenej repy. Je vhodné pre každého, s výnimkou osôb s precitlivenosťou na určité zložky. Je však potrebné brať vývar do vnútra opatrne, najmä tí, ktorí trpia gastritídou, urolitiázou, diabetom a osteoporózou!

Ak bol článok pre vás užitočný, určite ho zdieľajte s priateľmi.

ZDROJ:interesbook.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>