Po prečítaní budete jesť med každý deň pred spaním

Jedná sa o sladké a tekuté zlato, prírodný elixír zdravia. Už ste to niekedy vyskúšali pred spaním? Mnoho publikácií uvádza, že sladkosti vo večerných hodinách nie sú pre organizmus dobré, ale staré čínske a indické zdravotné systémy sú plné rady na vyliečenie: Pred spaním si jednu polievkovú lyžicu medu získajte.

Súhlasíme s nimi. Hľadali sme dôveryhodný dôkaz, že starí liečitelia majú pravdu. V kombinácii s rôznymi výrobkami pôsobí med na organizmus inak. Tu je šesť dôvodov, prečo by sme mali otvoriť medové plechovky pred spaním.

Výhody požitia medu pred spaním

Pomáha nám hlboko spať

Med je známy svojimi upokojujúcimi vlastnosťami. Uvoľňuje sa, podporuje tvorbu hormónu melatonínu, ktorý je zodpovedný za zdravý spánok. Med obnovuje bunky a reguluje nervový systém. Získanie jednej lyžičky spánku je zárukou dokonalého odpočinku. Nasledujte harmančekový čaj, aby ste sa prebudili v dobrej nálade.

Pomáha spaľovať tuk

na výživu Mike McKinney si všimol, že športovci, ktorí často berú med, spaľujú desaťkrát viac tuku ako tí, ktorí ho nemajú. Na základe jeho pozorovaní Mike vyvinul medovú stravu, ktorá ponúka úplné nahradenie cukru medom. Jedna polievková lyžica medu za noc je základným pravidlom stravovania.

Pečeň

Zdravie pečene je zdravie celého tela. Toto telo sa obnoví počas spánku. Obzvlášť pozitívny účinok medovej zmesi s tekvicovou šťavou (1: 1). Vezmite si to na mesiac a pomôže telu uvoľňovať toxíny a regulovať metabolizmus.

Ochranné sily tela

Jedna polievková lyžica medu – porcia všetkých náležitostí tela. Cesnak je silný imunostimulátor. Tieto dva produkty v komplexe majú superveľmoc proti baktériám a vírusom. Cesnak nalejte medom a nasaďte ho. Vezmite jednu polievkovú lyžicu noci. Tiež sa dobre vysporiada s kašľom.

Naplňte nás energiou

Chceš vstať skoro ráno? Nezabudnite dať na posteľ pohár vody s medom a citrónovou šťavou. Urob to najmenej raz a uvedomíš si, že to stálo za to.

Chceli by sme zdôrazniť, že všetky vyššie uvedené liečivé vlastnosti sú iba prírodným medom.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku. Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výlučne po konzultácii s vašim lekárom.

ZDROJ:genius.ge

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>