Páči sa vám jazdiť v takej polohe? Nikdy to nerobte, príbeh tohoto dievčaťa bude pre vás varovaním!

Ak obvykle cestujete autom ako cestujúci, dobre viete, že je vhodné dať nohy na prístrojovú dosku v aute. Pravdepodobne ste tiež počuli, že je to veľmi nebezpečné. Táto žena je toho dôkazom.

Gráinne Kealy sa rozhodla podeliť sa o svoj príbeh v médiách, aby varovala ostatných nadšencov, ktorí kladú nohy na prístrojovú dosku, pod ktorú sa nachádza airbag.

Raz šli dievča a jej priateľ nakupovať na Vianoce. Pár mal nehodu. Bohužiaľ, potom 22-ročné dievča malo nohy na prístrojovej doske. Auto šmyklo a narazilo na stenu, vyskočil airbag.

Gráinnein priateľ z nehody unikol. Bohužiaľ nemala také šťastie

Sila, ktorou sa airbag vystrelil, bola obrovská. Výsledkom bolo, že jej zdrvilo nohy. Všetky kosti boli zlomené. Zuby boli tiež zlomené. Najhoršie však zasiahlo jej čelo, ktoré jej bolo zbavené.

Žiadne čelo

22-ročná žena mala niekoľko mesiacov po nehode čelnú infekciu kostí. Situácia bola bezgólová. Bolo potrebné odstrániť infikovanú kosť. Žena žila bez čela dva roky, čo je vidieť na fotografii.

Gráinne bol zúfalý. Nebolo to len to, ako to vyzeralo. Nedostatok kostí pre ňu predstavovalo obrovské nebezpečenstvo. Musela sa neustále starať o seba, pretože sebemenšia trauma tejto časti jej hlavy by jej mohlo byť osudné.

Po dvoch rokoch sa chirurgom podarilo rekonštruovať dievčenské čelo. Vyskytlo sa však aj množstvo zdravotných komplikácií, ktoré boli výsledkom užívania mnohých rôznych liekov. Hoci k nehode došlo v roku 2007, Gráinne ešte stále nezískala úplnú kondíciu.

„Chcem varovať ostatných pred dôsledkami. Netušil som o tom a vlastne to vidíš stále. Celebrity neustále zverejňujú obrázky v tejto pozícii a ľudia si ani neuvedomujú, aké nebezpečné to môže byť. Možno sa ostatní poučia z mojej chyby. ““

Na svojom Facebooku umiestňuje dievča fotografie celebrít a hviezd, ktoré cestujú autom iba v takej polohe. Robí to ako varovanie.


ZDROJ:kobieceinspiracie.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>