Omlaďte svoju pokožku tváre úplne bezpečným a lacným spôsobom, vaša tvár bude vyzerať perfektne a zdravo

Vaša tvár je určite jedna z najdôležitejších vecí pre celkový dojem, ktorý podávate iným ľuďom. Z tohto dôvodu máte úplne pravdu, ak máte obavy o starostlivosť o pleť tváre.

Vaša starostlivosť o pokožku tváre zahŕňa nielen použitie efektívnych produktov pokožky, ale aj kontinuálnu starostlivosť a zdravý životný štýl.

Avšak niektoré faktory môžu ovplyvniť krásu vašej pokožky, ako je akné, jazvy, vrásky, slnečné škvrny, pupienky, jemné línie a vekové škvrny.

Pokiaľ ide o liečbu týchto kožných problémov, väčšina ľudí kupuje drahé lieky, používa drahé komerčné produkty, ktoré sú často neúčinné a naložené nebezpečnými chemikáliami.

V tomto článku vám poskytneme recept jednoduchého a prirodzeného zázraku, ktorý očistí, obnoví a omladí vašu tvár úplne bezpečným a lacným spôsobom. Tiež to eliminuje všetky akné a škvrny a vaša tvár bude vyzerať perfektne.

Prísady, ktoré potrebujete, sú už vo vašej kuchyni, takže túto masku si môžete pripraviť  práve teraz. Budete ohromení výsledkami!

Magická sóda na pečenie a jablčná maska

Potrebujete nasledujúce zložky:

  • jablčného octu
  • sóda bikarbóna
  • ½ citróna
  • med

Postup:

Do polovice pohára vody pridajte jednu čajovú lyžičku jablčného octu. Pomaly pridávajte jedlú sódu do zmesi octu a vody. Potom pridajte citrónovú šťavu a dobre premiešajte všetky zložky, až kým nedosiahnete jemnú zmes.

Použitie:

Najskôr umyte tvár, aby ste otvorili póry a vyčistili celý make-up. Kožu osušte jemnou handričkou.

Pomaly naneste masku na tvár a nechajte ju 5-10 minút. Potom umyte tvár vodou potom čistiacou maskou a opäť studenou vodou na zatvorenie pórov.

Vaša pokožka dostane veľmi zdravú žiaru vo veľmi krátkom čase.

ZDROJ:lushzone.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>