Odstráňte rýchlo strie v pohodlí domova, poznáme 6 najúčinnejších spôsobov

Keď sa naša pokožka rýchlo roztiahne, spôsobuje strie. To sa zvyčajne vyskytuje v dôsledku rastu alebo prírastku hmotnosti.

Nepoznám nikoho, kto nemá tieto tvary na svojom tele.

Ak hľadáte jednoduchý, prirodzený spôsob, ako sa zbaviť strií rýchlo, prečítajte si týchto sedem spôsobov, ako môžete riešiť jednu z vašich najväčších starostí:

1. Detský olej

Hneď ako vyjdete zo sprchy, osušte svoju pokožku a masírujte detským olejom kdekoľvek máte strie. Nevysušte olej a nechajte ho absorbovať do pokožky, aby ste dosiahli najlepšie výsledky. Živiny v detskom oleji udržujú vašu pleť mäkkú, čo znižuje nadčasový vzhľad striek.

2. Sóda na pečenie

Zmiešajte jednu lyžicu jedlej sódy a šťavu jedného citrónu, aby ste vytvorili pastu. Aplikujte to na vaše strie a umiestnite plastový zábal. Zabezpečte, aby sa nedostal žiadny vzduch. Potom ho nechajte sedieť pol hodiny a umyte teplou vodou. Sóda na pečenie zosvetlí vaše strihy a odstráni akúkoľvek mŕtvu pokožku.

3. Kakaové maslo

Toto je môj obľúbený spôsob, ako sa zbaviť strií, pretože zmes vonia veľmi dobre! Spojte 1/2 šálky kakaového masla s jednou lyžicou marhulí, vitamínu E a oleja z pšeničných klíčkov. Primiešajte dve čajové lyžičky včelieho vosku a poriadne rozmiešajte. Vložte ju do uzatvorenej nádoby do chladničky. Po ochladení masírujte svoju zmes na vaše strie. Najlepšie výsledky získate použitím najmenej dvakrát denne.

4. Skrútenie kávy

Zmiešajte kávové zrno s vodou, až kým nevyrobíte pastu. Jemne vymažte túto zmes na kruhové pohyby na vašich striekách na niekoľko minút. Opláchnite vodou a zvlhčite detským olejom alebo olivovým olejom. Káva je bohatá na antioxidanty, ktoré vám pomôžu opraviť vašu pokožku.

5. Kokosový olej

Vezmite lyžicu kokosového oleja a masírujte ho na strie dvakrát denne. Uistite sa, že olej sa absorbuje do vašej pokožky. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak ich použijete okamžite po sprchovaní. Kokosový olej je naplnený veľkými živinami, ktoré pomáhajú obnoviť vašu pokožku.

 

6. Aloe Vera

Aloe Vera gél má toľko použití, že budete prekvapení. Dajte gél na vaše strie a nechajte ho sedieť najmenej 20 minút. Pokúste sa to spraviť aspoň raz za deň, aby ste dosiahli najlepšie výsledky.

ZDROJ:shared.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>