Nikdy nenoste peňaženku v nohaviciach v zadnom vrecku, môže to byť skutočným znakom nebezpečenstva… Zbavte sa tohto zvyku čo najskôr

Často narazíme na niekoľko dôvodov bolesti chrbta na internete. Bolesť chrbta je skutočne veľmi častým problémom medzi jednotlivcami odvtedy. Jednou formou poruchy bolesti chrbta, ktorá najviac postihuje ľudí (tj 70-80%) je Sciatica.

Sciatika narazí na každého jednotlivca aspoň raz počas svojho života. Existuje veľa príčin narušenia, vrátane nervových porúch, svalových ťažkostí, degeneratívneho ochorenia disku a artritídy atď.

Vo všeobecnosti začína bolesťou v dolnej časti chrbta alebo zadku a pokračuje pozdĺž sedacieho nervu – po zadnej strane stehna a do dolnej časti nohy a chodidla.

Existujú niektoré bežné príčiny bolesti chrbta uvedené vyššie. Existuje však niekoľko neznámych zvláštnych dôvodov, ktoré sa týkajú Sciatiky. Príčiny zahŕňajú aj udržanie peňaženky v zadnom vrecku.

Môže to znieť divne, ale je to pravda. Je vedecky dokázané, že držanie peňaženky v zadnom vrecku nohavíc môže byť skutočným znakom nebezpečenstva. To môže ďalej zvyšovať bolesť v dolnej časti chrbta, čo často vedie k závažnému prípadu sciatiky.

Je veľmi bežné, aby si ľudia držali svoju peňaženku vo svojej zadnej kapse. Majú zvyk držať ju tam. Počas jazdy, práce a pod., Spôsobuje problémy s chrbtom, svalmi, pásom, kosťami a niekedy aj nervovým systémom.

Keď sedíme s peňaženkou v našom zadnom vrecku, nepriamo tlačíme telo – hlavne chrbticu a panvu v nesprávnej polohe. To môže viesť k ťažkej bolesti dolnej časti chrbta.

To nielen zaútočí na chrbticu, skrúca sa úplne, ale aj stláča ischiatický nerv. Tento nerv prebieha na každej strane chrbtice po zadnej časti každého stehna celú cestu k nohe.

Navyše, keď je stlačený, môže spôsobiť zápal, čo vedie k bolesti nôh a necitlivosti nazývanej ischias. Aby ste tomu zabránili, nikdy by ste si nemali nechať svoju peňaženku v zadnom vrecku, ak riadíte akékoľvek vozidlo viac ako pol hodiny.

Pravidelné cvičenia, ako je napínanie, obnovenie vyrovnania a uvoľnenie napätých svalov môžu byť veľkou pomocou.

Čo mi na to poviete? Aj ju aj vy tak nosíte, zbavte sa tohto zvyku a zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi a rodinou. Uvedomujúc si ich o nebezpečenstvách držania peňaženky v zadnej kapse.

 ZDROJ:viralsection.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>