Najefektívnejšia domáca metóda na kŕčové žily, nezostane po nich ani stopa

Chcete sa zaoberať kŕčovými žilami? Vyskúšajte si tento prirodzený spôsob a vaše nohy budú vyzerať lepšie. Varicosa nie je len estetický problém, ale aj zdravotné riziko.

Problém s kŕčovými žilami dosahuje 25% žien a 10% mužov, takže je to pomerne veľký problém. Existuje mnoho podmienok na ich vytvorenie, od fyzickej po genetickú. Dnes sa však s nimi budeme snažiť bojovať.

prísady:

  • 3 polievkové lyžice aloe gelu
  • pol šálky jablčného octu
  • pol šálky zmiešanej mrkvy

príprava:

Príprava je veľmi jednoduchá, stačí zložky dôkladne premiešať. Keď sa vytvorí rovnomerný puding (najlepšie s mixérom), dáme ho na kŕčové žily a zabaľíme obväzom. Necháme ho 30 minút a po tomto čase ho umyjeme. Počas ošetrenia by sa nohy mali zdvihnúť, napr. Na podnožke alebo ležať v posteli na vankúši.

Liečba sa môže opakovať každý deň, kým sa nedosiahnu uspokojivé výsledky. Mrkva vďaka obsahu antioxidantov je skvelým produktom starostlivosti o pleť. Ocot pôsobí ako antikoagulant a riedi krv, zabraňuje trombóze a umožňuje odstránenie žíl. Aloe vera funguje skvele so zápalom, ktorý tiež sprevádza kŕčové žily.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>