Mliečny vosk! Je to veľmi obľúbená metóda, pokožka po nej zostane snehovo biela a nádherne hladká

Pred mesiacom moja sestra prišla ku mne na dovolenku, ktorá dlho žije v inej krajine. Jedného dňa som videla, ako Ilona pripravuje nástroj v miske.

Pridala mlieko, želatínu a niekoľko ďalších prísad. Myslela som si, že robí tvárovú masku. Ale čo bolo moje prekvapenie, keď moja sestra začala používať tento liek na rukách. Ukázalo sa, že ide o mliečny vosk.

Čo je to  mliečny vosk  a prečo to potrebujem?

Nikdy predtým som o tom nepočula. Zatiaľ čo moja sestra používa to viac ako rok a teraz jej pokožka vyzerá nádherne biela a zamatová. Metóda, ktorú mi ukázala je jednoducho úžasná.

Mliečny vosk obsahuje iba prírodné zložky a je ľahké si pripraviť.

Ako odstrániť ochlpenie doma

Pripravili sme pre vás jednoduchý a bezbolestný spôsob, ako rýchlo a ľahko  odstrániť nežiaduce vlasy a zľahčiť pokožku.

Mliečny vosk

ZLOŽENIE

  • 2 polievkové lyžice
  • l želatínový prášok
  • 2 polievkové lyžice
  • mlieko 1 polievková lyžica
  • kurkuma džús
  • 1/2 lyžičky sóda na pečenie

VARENIE

V nádobe starostlivo premiešajte všetky zložky. Potom zmes vložte do mikrovlnnej rúry na 10 sekúnd. Pomocou štetca naneste výrobok na potrebné časti pokožky a nechajte ju uschnúť. Po vyschnutí vosku jemne odstráňte. Opakujte tento postup trikrát mesačne, aby ste znížili rast vlasov a zjemnili farbu pleti. Vosk je bezpečný na použitie na ľubovoľnej časti tela. Tiež je to dobrý recept, ktorý funguje ako prirodzené bielidlo a pomáha zbaviť sa nežiaducich vlasov na tele ľahko. Okrem toho táto zmes dokonale čistí pokožku a je hladká, príjemná na dotyk a zdravá.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>