Matka si všimla tmavý pás okolo krku na svojej dcére. Ak ste si to tiež všimli na svojom dieťati, okamžite choďte do nemocnice. A tu je dôvod, prečo … Môže to zachrániť život!

Lekári hovoria, že mnohé deti na celom svete majú problémy s obezitou. A podľa najnovších štatistík sa počet detí a dospievajúcich s diabetom TYPU 2. významne zvýšil.

Úprimne povedané, je to naozaj šokujúce! Zdravotní experti a ďalší ľudia tvrdia, že toto všetko súvisí s rýchlym, moderným a nezdravým spôsobom života.

Skutočný príbeh

Toto je skutočný príbeh o dievčati – Panther. Mala len 14 rokov, keď zistila, že má cukrovku, kvôli náhlym zdravotným zmenám, ktoré mala vtedy. Preto trpela silnými bolesťami hlavy, náladami a často bola hladná.

Keď sa na krku objavil tmavý prsteň, matka si myslela, že je to bahno. Ale ona sa mýlila. Potom zistili, že krúžok bol v skutočnosti spôsobený diabetes mellitus 2. A práve teraz Panther často potrebuje robiť si krvné testy a injekciu inzulínu denne.

Jej lekár povedal, že tmavý krúžok okolo krku skutočne naznačuje, že nie je v poriadku s hladinou inzulínu v krvi. Vedeli ste, že diabetes typu 2 je chronické ochorenie, ktoré sa nedá vyliečiť? Táto strašná choroba skutočne ovplyvňuje hladinu inzulínu a spôsob, akým vaše telo pôsobí na glukózu.

Lekári hovoria, že tmavá farba kože je tiež známa ako acanthosis niggaz a môže tiež ovplyvniť podpazušie a slabiny. Zvýšené hladiny inzulínu aktivujú inzulínové receptory v koži, ktoré spôsobujú tmavú pigmentáciu v určitých oblastiach tela.

Lekári tiež varujú, že tento typ cukrovky sa medzi mladými ľuďmi vyskytuje čoraz viac ako predtým. Preto sa Panther a jej rodina snažia rozprávať svoj príbeh, takže sa ostatné rodiny po celom svete vrátili do zdravšieho života.

Jej matka povedala, že by chcela, aby ostatní rodičia vedeli, že sa to môže stať aj iným deťom, aj keď osobne netrpíte cukrovkou alebo nemáte takéto prípady v rodine. Ďakujeme za čítanie a nezabudnite zdieľať tento článok so svojimi priateľmi a rodinou!

 ZDROJ:/fithacker.ru/

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>