Magické tvárové masky, ktoré dokonale odstraňujú škvrny, jazvy po akné a vrásky už po druhom použití. Majú 100% efekt

Krásna pleť si vyžaduje veľa úsilia – je to fakt a váš vek tomu prispieva. Je veľmi dôležité vedieť, čo vkladáte na svoju tvár, ale majte na pamäti, že prirodzené cesty sú najlepším riešením.

Obdobie dospievania môže byť najcitlivejšie, môže zanechať akné na tvári a časom môže byť vaša pokožka poškodená škvrnami a vráskami. Táto tvárová maska, ktorú ponúkame v dnešnom článku, bude robiť zázraky pre Vašu pleť. Použite ho na problémovú pokožku, škvrny na koži, plnej vrások.

Maska z muškátového orecha a škorice

Muškátový mušt je veľmi účinný proti akné a tiež obsahuje protizápalové vlastnosti. Na druhej strane škorica je protiplesňová, antivírusová a antimikrobiálna.

Med je dobre známy antibakteriálny prostriedok, urýchľuje proces hojenia. A nakoniec, citrón pomôže zmierniť škvrny alebo jazvy.

zloženie:

  • 1 čajová lyžička medu
  • 1 čajová lyžička čerstvej citrónovej šťavy
  • polovica lyžičky škorice
  • polovica lyžičky muškátového orieška

príprava:

Zmiešajte všetky zložky dohromady, až zmes vyzerá ako pasta. Odstráňte citrón, ak máte citlivú pokožku. Dávajte pozor, aby ste sa nedotkli oblasti očí a úst. Odporúčaný čas na aplikáciu pasty je 30 minút, ale môžete udržať menej, ak nemôžete vydržať pocit pálenia. Nakoniec umyte tvár teplou teplou vodou a naneste vysoko kvalitný prírodný krém.

Aloe Vera s kurkumou

Dôvod, prečo je táto zmes taká účinná, je, že obsahuje enzýmy, živiny a polysacharid. Tieto zlúčeniny odstraňujú toxíny z kože a vyvážia prirodzenú úroveň vlhkosti pokožky.

Príprava je veľmi jednoduchá, stačí zmiešať 1 lyžičku aloe vera s kurkumou a získate pastovitú zmes. Aplikovať na jazvy po akné. Nechajte to po dobu 20 minút, potom len opláchnite.

Mlieko a med

Od staroveku sa mlieko používa na starostlivosť o pokožku. Mlieko je veľmi vhodné na vyváženie tónu pleti a pomáha pri podráždenom pokožke.

zloženie:

  • 1 lyžica mlieka alebo jogurtu
  • 1 lyžica medu

postup:

Aplikujte pastu a nechajte ju stáť 10-15 minút. Potom opláchnite vodou.

Avokádo a banán

Avokádo a banány obsahujú veľa vitamínov a minerálov, ktoré pomáhajú pri regenerácii pokožky, čo veľmi efektívne zjemňuje a bieli. Nakrájajte avokádo a banán a vložte ich do mixéra. Môžete ich zmiešať s čistým medom alebo olivovým olejom. Najprv opláchnite tvár a potom aplikujte zmes na pokožku. Nechajte stáť 20-30 minút, potom opláchnite teplou vodou. Táto maska ​​vám môže pomôcť hydratovať pokožku jemne a veľmi efektívne pri zániku jaziev po akné.

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>