Jednoduchými, ale účinnými prostriedkami som sa zbavila tmavej kože na krku! Tu sú najlepšie spôsoby, ako som ich vygumovala

Mnoho ľudí trpí tmavými škvrnami na koži okolo krku. Toto je pomerne častá porucha pigmentácie kože, známa ako acidóza – kyselina nigrová. Toto nie je infekcia a nie je nákazlivá.

Starnutie a vystavenie slnku sú hlavnými príčinami tmavého zafarbenia na krku. Medzi ďalšie príčiny patrí diabetes, genetika, polycystický ovariálny syndróm, zlá hygiena a náhla strata hmotnosti alebo prírastok hmotnosti.

Existuje mnoho prírodných liekov na zníženie odfarbenia kože okolo krku.

Tu sú najlepšie spôsoby, ako sa zbaviť tmavej kože okolo krku.

Mandle

Mandle obsahujú vitamíny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravú pokožku. Mandle majú tiež vlastnosti, ktoré môžu živiť pokožku a odstrániť odfarbenie. Môžete použiť mandle rôznymi spôsobmi, ako liečiť tmavú pokožku okolo krku.

 

Ľahko zahrejte mandľový olej a masírujte ich krk. Robte to niekoľkokrát za mesiac na zlepšenie krvného obehu krku. Olej tiež pôsobí ako hydratačný prostriedok a pomáha zľahčovať pokožku.

Aloe Vera

Aloe vera je druh prirodzeného zmäkčovača pokožky, rovnako ako hydratačný prostriedok. Môže významne zľahčiť farbu pokožky a znížiť množstvo škvŕn na pokožke.

Aloe vera je tiež bohatá na antioxidanty a rôzne iné zlúčeniny, ktoré pomáhajú obnovovať a produkovať nové kožné bunky.

Extrahujte čistý gél z aloe vera z listu.

Aplikujte priamo na krk a jemne masírujte. Nechajte asi 20 minút.

Umyte vodou.

Opakujte to raz za deň, aby ste dosiahli rýchle výsledky.

Vlašské orechy

Vlašské orechy obsahujú vitamíny a minerály, ktoré vyživujú pokožku. Pomáhajú tiež hydratovať pokožku, čo je nevyhnutné pre zdravú pokožku. Na ošetrenie tmavej pokožky na krku je veľmi efektívne čistenie vlašských orechov a jogurtu.

Zmiešajte rozdrvené vlašské orechy v jogurte, aby ste získali hustú pastu.

Naneste pastu na tmavú časť krku. Na niekoľko minút jemne maste a potom nechajte vyschnúť.

Umyte studenou vodou alebo ružovou vodou.

Ak to robíte pravidelne, približne dvakrát týždenne, tento prostriedok omladí pokožku krku a znižuje tmavý vzhľad.

Uhorky

Uhorka sa môže použiť aj na zlepšenie vzhľadu krku. Uhorka má utišujúce vlastnosti, ktoré pomáhajú obnoviť kožné bunky, odstrániť odumreté bunky kože.

Aplikujte na krk drvenú uhorku alebo uhorku a jemne maste 10 minút. Umyte ju ružovou vodou alebo studenou vodou.

Postupujte podľa toho denne niekoľko mesiacov alebo dovtedy, kým nebudete spokojní s výsledkami.

Citrónová šťava

Citrón obsahuje kyselinu citrónovú, čo je prírodné činidlo na bielenie. Okrem toho vitamín C, ktorý sa nachádza v citróne, pomáha odstrániť mŕtve bunky a zmierniť tón pleti. Citrón môže byť preto použitý na účinné zmiernenie tmavých farieb oblasti krku.

Aplikujte citrónovú šťavu na tmavú pokožku pomocou vatovej gule. Ak máte citlivú pokožku, zrieďte citrónovú šťavu vodou. Ponechajte ju 20 minút a potom ju opláchnite studenou vodou. Nemôžete krk vystaviť priamemu slnečnému žiareniu po aplikácii citrónovej šťavy.

Ďalšou možnosťou je miešať rovnaké časti citrónovej šťavy a ružovej vody. Aplikujte túto zmes na krk pred spaním. Urobte to denne asi mesiac vidieť viditeľné výsledky.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>