Fantastický elixír, ktorý za 1 týždeň vyčistí kompletne vašu pečeň, bude fungovať na 100%

I keď dôležitejším orgánom je mozog a srdce, ale na prvých pozíciách sa nachádza aj pečeň. Pečeň majú na starosť neutralizáciu toxických látok v tele, ktoré sa tam vytvárajú kvôli zlému metabolizmu. Ak pečeň nefunguje, tak ako by mala, začnú sa tieto toxíny v tele hromadiť a to je problém.

Alkohol tomu neprispieva!

Alkohol, ako je známe, pečeni moc neprospieva. Ak sa do toho začínajú hromadiť toxíny a pečeň sú pod veľký tlakom, tak ich (inak dobrá funkcia) skolabuje. Škodliviny sa usadzujú v tele a pečeň tak stráca na výkone. Zanesená pečeň sú veľkým problémom. Tento problém sa vám snažíme pomôcť vyriešiť a to práve týmto trikom.

Nápoj, ktorý pomôže vaša pečeň prečistiť a vrátiť im tak plnú funkciu!

 • 1 čajová lyžička cejlonského čaju
 • 1 čajová lyžička kurkumy
 • 1 čajová lyžička zázvoru (nastrúhaného)
 • štipka čierneho korenia
 • 1 čajová lyžička medu
 • 1 dcl kokos. mlieka
 • pol lyžičky vanilkového extraktu

postup:

 1. Vezmeme pohár a nalejeme do nej 1,5dcl vriacej vody, do ktorej následne pridáme kurkumu a zázvor. Teraz musíme zamiešať a prikryť pokrievkou,
  aby sa prísady dobre vylúhovali (asi 10 minút).
 2.  Naďalej primiešame škoricu, vanilku, med a korenie a dolejeme kokosové mlieko. Všetko opäť zamiešame a máme hotovo.

Nápoj užívajte raz denne po dobu jedného týždňa. Najlepšie po jedle a skôr dopoludnia, kedy je telo najviac naštartované. Po týždni užívania tohto lieku by sa vám malo uľaviť.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>