Efektívny a lacný nástroj, pomocou ktorého dosiahnete hodvábne, hladké a jemné chodidlá

Každá žena sníva o dobre upravených a krásnych nohách. Suchá, popraskaná koža a mozoly na nohách sú nielen krásne, ale aj nepríjemné. Ale som pripravený dať na niečo, čo možno nájsť v každej kuchyni, blahodarne pôsobí na pokožku nôh, má antiseptické vlastnosti, a dokonca aj schopnosť znižovať tvrdosť vody.

Je to efektívny a lacný nástroj. S jeho pomocov môžete ľahko dosiahnuť neuveriteľnú jemnosť a citlivosť kože na nohách 0, a to nemusíte bežať na drahé kúpele a ku kozmetičke.

Takto urobíte nohy hladké a hodvábne?

Všetko, čo potrebujete na tento postup, je 4-5 litrov vody a 3 lyžice bežnej sódy na pečenie.

Rozpusťte stanovené množstvo sódy v horúcej vode a ponorte do nej nohy 15-20 minút. Potom jemne osuštete nohy, kefkou na odfarbenie pokožky, potritete ich vazelínou alebo výživným krémom, oblečte vlnené ponožky a neodokrývajte ich aspoň niekoľko hodín.

Po prvom postupe si všimnete hmatateľný rozdiel.

Tento postup opakujte každý deň ďalších 5-7 dní, potom pokračujte za 7 dní. Celkovo je potrebné tento cyklus zopakovať trikrát.

Po absolvovaní celého postupu získate požadovaný výsledok – hladké a jemné nohy.

Veď si ich zaslúžia!

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku. Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výlučne po konzultácii s vašim lekárom.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>