Dosť lekárov a drahých liekov, keď lacné lieky na štítnu žľazu, máte po ruke vo svojom dome

Vaša štítna žľaza je jedným z najdôležitejších orgánov v tele, pretože reguluje nielen váš metabolizmus, ale tiež vylučuje základné hormóny, ktoré vaše telo potrebuje. Ak vaša štítna žľaza nefunguje správne, budete mať rad negatívnych vedľajších účinkov, vrátane problémov s metabolizmom, ťažkosti so zaspávaním a problémy s mnohými inými telesnými procesmi.

Ale namiesto toho, aby ste siahli na tabletky, existujú aj ďalšie úplne jednoduché a prirodzené spôsoby, ako liečiť problémy so štítnou žľazou.

Nasleduje len niekoľko takýchto riešení:

Najprv sa vyhnite príjmu glutenu vám pomôže vyliečiť problémy so štítnou žľazou. Takže, keď sa ocitnete vo svojom miestnom obchode, vyhľadajte výrobky, ktoré sú označené ako „bezlepkové“.

Ďalšia vec, ktorú môžete urobiť, je použiť kokosový olej. Okrem neuveriteľne zdravého kokosového oleja vám pomôže chrániť štítnu žľazu, ale tiež schudnúť a stabilizovať váš metabolizmus. Môžete buď použiť kokosový olej na prípravu jedla s ním, alebo môžete konzumovať jednu lyžicu kokosového oleja denne.

Morské rastliny sú tiež skvelým riešením pre problémy so štítnou žľazou. Napríklad riasy sú ideálne na ochranu štítnej žľazy. Jedzte riasy alebo iné morské rastliny aspoň raz týždenne.

Mali by ste tiež začať užívať vitamín A, ktorý je rovnako účinný na zachovanie zdravia štítnej žľazy.

Ďalšie potraviny, ktoré by ste mali jesť, sú potraviny bohaté na vlákninu. Tiež by ste sa mali vyhýbať rýchlemu a nezdravému jedlu.

ZDROJ:keepyourbody.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>