Dámy, rozlúčte sa s bolesťou pri nosení vysokých podpätkov s týmto ľahkým trikom

Vysoké podpätky – zdôrazňujú vaše nohy, spôsobujú, že sa cítite sexy a vyzerajú pekne štíhlo. Ale škodlivé účinky nosenia môžu ovplyvniť vaše telo, držanie tela a dokonca sa môžu ukázať ako dôvod bolesti chrbta, ktoré ste mali v poslednej dobe.

Ale nebojte sa, sme tu, aby sme vám to urobili lepšie. S jednoduchým, ale naozaj užitočným trikom môžete teraz odlúčiť bolesť, ktorá prichádza od nôh.

Tu je to, čo musíte urobiť:

Vezmite si akúkoľvek lepiacu pásku alebo lekársky pásik a zabaľte ju okolo druhého a tretirho prstu spolu a potom zasuňte nohy do tých nebezpečných vysokých podpätkov.

Teraz sa vám to nemusí zdať príliš užitočné, ale dôverujte nám, počas niekoľkých dní sa vaše nohy budú cítiť oveľa lepšie.

Sú to nervy, ktoré prebiehajú v strede druhého a tretieho prsta, a keď nosíte podpätky, tento nerv je napnutý. Pohybovanie prstov spolu pomáha zmierniť napätie a bolesť.

Trik nie je však dlhodobým riešením. Nosenie podpätkov bude neúmyselne mať svoje škodlivé účinky na vaše zdravie. Takže buďte múdre, a raz za čas vytiahnite žabky. Dajte si niečo pohodlné, dajte im lásku, ktorú si zaslúžia.

Niektoré z týchto trikov vám môžu pomôcť s ostatnými problémami.

zdroj:lushzone.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>