Dajte si túto zmes na zuby na jednu minútu a zuby budete mať biele, ako sneh

Citróny sú veľmi dôležité pre vaše celkové zdravie, pretože majú veľké množstvo vápnika, železa, vitamínu C, horčíka, antioxidantov a minerálov, ktoré môžu zlepšiť vzhľad a stav vašej pokožky, vlasov a nechtov.

Prospešné účinky citrónov:

– Citróny pomáhajú v prípade čiernych bodiek

Vzhľadom k tomu, že majú antibakteriálne a antifungálne účinky, citróny predstavujú prirodzenú alternatívu v liečbe akné. Použitím plátku citróna by ste si mali trieť tvár. Tiež existuje ďalšia alternatíva, môžete pridať niekoľko kvapiek medu zmiešaného so šťavou z polovice citróna a potom ju aplikovať na postihnuté oblasti. Po 10 minútach by ste mali oblasť umyť studenou vodou.

– Môžu odľahčiť škvrny na tvári

Kyselina citrónová v citrónovej šťave môže dokonca aj vašu farbu pleti. Buďte opatrní, ak máte bolesti na tvári, pretože to môže ublížiť.

– Citróny môžu vybieliť zuby

Citróny sú riešenie pre prirodzené bielenie zubov. Takže by ste mali miešať sódu s citrónovou šťavou, aplikovať ju na zuby a nechať ju nechať dlhšie ako minútu.

– Sú prospešné pre mastnú pleť

Najprv by ste mali navlhčiť bavlnu citrónovou šťavou. Potom namierte tvár v noci a opláchnite ju ráno. Vaša pleť už nebude mastná, prinajmenšom nie ako predtým.

– Citróny môžu vaši vlasom vyzerať krásne

Kombinujte citrónovú šťavu a vlasový kondicionér, potom si hrebeň vlasy a posaďte sa na slnko na niekoľko hodín. Nakoniec opláchnite vlasy. Tieto kroky by ste mali zopakovať aspoň raz týždenne, aby ste vlasy boli jemnejšie a lesklejšie.

– Môžu posilniť vaše nechty

Len si ošúpať nechty s olivovým olejom a citrónovou šťavou. Táto kombinácia nielen posilní vaše slabé a krehké nechty, ale aj bielize vaše žlté nechty.

Zdroj: healthynaturalteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>