Čarovný čaj, ktorý funguje lepšie ako spiace pilulky: pite jednu hodinu pred odchodom do postele a budete mať hlboký spánok a sladké sny

Celkové zdravie každého človeka závisí od jeho schopnosti pravidelne spať.

Spánok môže určiť kvalitu života, pretože môže pomôcť chrániť vaše duševné a fyzické zdravie. Podporuje aj správnu funkciu mozgu, udržuje telesné zdravie a podporuje rast a vývoj u detí a dospievajúcich.

Chronická deprivácia spánku môže spôsobiť veľa vážnych zdravotných problémov a môže tiež ovplyvniť schopnosť ľudí reagovať, myslieť, pracovať, učiť sa a komunikovať. Podľa lekárskeho ústavu trpí 50 až 70 miliónov Američanov chronickou spánkovou depriváciou alebo chabým spánkom.

Takže ak trpíte nespavosťou, musíte vyskúšať tento banánový-škoricový čaj hodinu pred spánkom a vyriešite svoj problém za niekoľko minút!

Obe zložky tohto nápoja sú mimoriadne prospešné.

Banány sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoj spánok, pretože sú bohaté na horčík a draslík. Tieto základné minerály majú schopnosť zlepšiť spánok a to je niečo, čo bolo potvrdené mnohými vedeckými štúdiami. Horčík a draslík uvoľňujú žily a svaly a stabilizujú uvoľňovanie hormónu kortizolu.

Škorica je bohatá na esenciálne oleje ako eugenol, fenylpropanoidy, ktoré sú chemickými zlúčeninami a sú zodpovedné za sladkú a aromatickú vôňu škorice.

Tiež zlepšuje krvný obeh a trávenie, čo môže ovplyvniť váš spánok. Tiež je to perfektná zložka pre tento recept, pretože zlepší jeho chuť a pomôže vášmu telu relaxovať.

Recept:

Zloženie:

  • 4 šálky (1 l) vody
  • jeden banán
  • štipka škorice

Príprava:

1. Dajte variť vodu do malého hrnca.

2. Odstráňte konce banánov a pridajte ich do vriacej vody.

3. Povarte 10 minút.

4. Preceďte vodu do šálky.

Pridajte štipku škorice na zlepšenie chuti.

Ako ho konzumovať:

Pite túto zmes asi hodinu pred spaním.

Ak tento čaj neprináša výsledky a stále máte problémy so spánkom, môžete mať vážne problémy, ako sú: úzkosť, nezdravá strava, minerálne nedostatky a váš životný štýl. V tomto prípade môžu niektoré spacie pilulky pomôcť, ale nemôžu vyriešiť skutočný problém. To je dôvod, prečo by ste mali vyskúšať rôzne techniky, ktoré pomôžu vášmu mozgu a telu relaxovať, konzumovať zdravé potraviny, znižovať úzkosť a cvičiť viac.

ZDROJ:keepyourbody.com

 

 

 

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>