Budete prekvapení, keď sa dozviete, ako rozmarín a škorica môžu spôsobiť rýchly a zdravý rast vašich vlasov

Ak máte strach o vypadávanie vlasov a chcete, aby vám vyrastali zdravé a silné vlasy, toto vlasové tonikum je to, čo hľadáte. Je to úsporné a môžete si ho spraviť aj doma!

Rozmarín:
Všetci vieme, že rozmarín je rastlina, ktorá bola použitá v staroveku pre tradičnú medicínu, ako aj pre gastronómiu, kozmetiku a hygienu. Tento ker dosahuje výšku jeden a pol metra. Má veľa krásnych listov, ktoré sú pokryté malými bielymi vlasmi. Kvety môžu byť modrasté, belavé alebo ružové.

Škorica:
Je to prirodzený čistiaci prostriedok na vlasovú pokožku, ktorý udržiava vlasové folikuly v dobrom stave, podporuje rast vlasov a pomáha udržiavať ich v dobrom stave. Má tiež vlastnosti na prirodzené osvetlenie vlasov.Škorica by sa mala používať pravidelne.

Zloženie:

  • filtrovaná voda
  • škorica
  • rozmarín

Príprava:

Varte vodu a potom pridajte rozmarínové listy a škoricové tyčinky. Varte 10 minút, nechajte vodu vychladnúť a nalejte ju priamo na pokožku hlavy, ľahko masírujte suché alebo vlhké vlasy.

Zdieľajte tieto informácie so svojimi priateľmi!

ZDROJ: FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>