Bolia vás príšerne kĺby? Urobte si doma túto mastičku, úľavu pocítite hneď po prvom použití

U niekoho sa ale bolesť kĺbov prejavuje už ďaleko skôr. Bolesť kĺbov väčšinou prichádza až vo väčšom veku, ale môže prísť aj skôr treba vďaka skoršiemu životnému štýlu. Je to pocit, ktorý nás veľa obmedzuje, ale hold každý z nás bohužiaľ starne a spolu s nami aj naše telo rovnako ako auto. Za to môže väčšinou artritída alebo reuma.

Často kĺby bolia už len keď je ohýbate. Najčastejšie to tak býva u kolien au lakťov. Môže za to predovšetkým nezdravý životný štýl, nedostatok pohybu alebo naopak až príliš veľké zaťažovania. 
Skoro každý problém má ale vždy nejaké to riešenie. Dnes si preto ukážeme recept na masť, ktorá vám výrazne v bolesti kĺbov uľaví a to už pri prvom použití.

 Suroviny:

  • 1 polievková lyžice jedlej sody
  • 1 polievková lyžica horčice
  • polievková lyžice soli
  • 1 polievková lyžica medu

Postup:

1) Všetky ingrediencie klasicky zmiešate dohromady. Najlepšie do nejakej mIsy.

2) Teraz už je len stačí poriadne rozmixovať. Kým nevznikne jemná hmota.

3) Potom ju hneď môžete aplikovať na postihnuté miesto. Odporúčame tiež obaliť miesto mikrotenovým sáčkom a potom nechať takto pôsobiť približne 2 hodiny.

Zvyšok masti môžete uchovávať v chlade. Tiež nesmieme zabudnúť dodať, že túto procedúru by ste mali opakovať každý štvrtý deň.

ZDROJ:takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>