Bezstarostná krása: Tajomstvo krásy 41-ročnej nádhernej čínskej ženy Lur Hsu

41-ročná Taiwanka Lur Hsu sa stala skutočným ošiaľom na Instagrame – dievča vyzerá ako o 20 rokov mladšia než je naozaj! Je ťažké uveriť, ale na tvári dievčaťa si nevšimnete vrásky a jej postavu budú závidieť aj modelky.

Samozrejme, Lur Hsu tvrdí, že tajomstvo mladosti, krásne hladkej pokožky a postavy závisí na vode a zelenine. 41-ročná dievčina pije veľa vody, denne konzumuje veľké množstvo zeleniny, takmer nikdy nekonzumuje potraviny, ktoré obsahujú cukor. Kvôli udržaniu pokožky čerstvej a pružnej, Lur Hsu odporúča, aby ste do svojej kozmetiky zaradila len dva typy krémov: hydratačný krém na tvár a opaľovací krém.


Stojí za zmienku, že na Instagram Lur Hsu sa zaregistrovalo viac ako 375 000 používateľov. Dievča denne publikuje fotografie cestovania a tiež zdieľa s účastníkmi tajomstvá krásy a obľúbené kozmetické výrobky.

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>