Aplikujte túto zmes na vašu pokožku a vymažte roky z vášho vzhľadu!

Ak sa pozrieme na naše matky a babičky, ktoré pochopili, že prirodzená je vždy lepšia, vidíme, krásne ženy starajúce sa elegantne o seba a používajú produkty, ktoré sú k dispozícii priamo v prírode. Objavili sme jednu z najlepších metód na dosiahnutie žiarivej pleti, ktorá udržuje mladistvú žiaru a čistú pleť. Všetko, čo potrebujete, sú štyri príjemné potravinové prísady, ktoré sa budú rovnať jednej úžasnej maske na tvár proti starnutiu.

Táto utišujúca maska ​​vymaže roky z vašej tváre a prináša prirodzené a atraktívne výsledky bez toho, aby ste museli hlúpo hľadať šťastie inde.

Tu sú jednoduché ingrediencie, ktoré umiestnite do malej misy:

  • 1 avokádo, odstránime kôstku a rozdrobíme
  • 3 lyžice surového kakaového prášku
  • 2 lyžice medu
  • jedna čajová lyžička škorice

Zmiešajte spolu. Použite masku na tvár. Ľahnite si a odpočívajte. Nechajte masku 25 minút. Potom opláchnite teplou vodou.

Aby bola maska ​​účinná, musíte ju aplikovať dvakrát týždenne. To je všetko. Nikdy viac inú nevyskúšate.

Zápal v tele spôsobuje zrýchlenie procesu starnutia a stres je niečo, čo zapríčiňuje zápal. Vedci z oblasti pokožky študovali zápal a ako ho zabrániť v poškodení hlboko v kožných bunkách. Niektoré potraviny a korenie nájdené v prírode majú schopnosť bojovať proti zápalovému vodopádu, ktorý naďalej ovplyvňuje naše telo. Jedným z nich je skromné avokádo.

ZDROJ:Lushzone.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>