Aplikujte si na tvár jed proti vráskam, ženy, ktoré ho vyskúšali skončili s nákupom drahých krémov, už používajú len…

Maska s maslom obnoví pokožku, zostane mladá a pružná! Ak je pokožka suchá, dochádza k odlupovaniu, dochádza k vráskam, ktoré sú vyvolané nedostatočnou výživou pokožky, stojí za to pokúsiť sa spraviť masku s maslom.

Maslo na tvár

Kombinácia masla a krupice je naozaj perfektná. Použitie takejto jednoduchej masky len 1 krát, môžete vidieť elegantný efekt! Ale, samozrejme, je lepšie použiť ju aspoň 7 dní.

ZLOŽKY

  • 1 lyžička masla
  • 0, 5 lyžičky krupice

PRIHLÁŠKA

  1. Pre túto masku je veľmi dôležité používať čerstvé a kvalitné maslo, ktoré minimálne 80% obsahu tuku. Maslo roztopte a premiešajte s krupicou.
  2. Naneste masku na očistenú tvár po dobu 15 minút. Mali by ste robiť veľmi rýchlo, pretože krupica okamžite absorbuje vlhkosť a napučiava.
  3. Masku najprv umyte teplou vodou a potom studenou vodou.

Koža po takej maske je veľmi jemná, veľmi hladká, veľmi vyrovnaná! Žiaden krém nie je potrebný po maske …

Len málo ľudí vie, ale maslo obsahuje retinol, ktorý prispieva k tvorbe častíc kolagénu. Obnovuje pokožku, zázračne zvyšuje jej tón, vyhlaďuje a robí ju príjemnou. Aj v produkte je riboflavín, ktorý pomáha kyslíku preniknúť hlbšie do buniek a urýchliť proces ich obnovy.

Kyselina listová je tiež v masle! Zmäkne pevnú a suchú pokožku a odstráni odlupovanie. Tuk v mliečnom výrobku obsahuje vápnik, a ten jednoducho transformuje kožu: vyhladzuje nerovnosti odstraňuje drobné závady, takže tvár je  po nej ako zamat … Vplyv využitie masla v domácnosti, môžete ľahko porovnávať s nákladnými ošetreniami v salónoch, ako sú kozmetické injekcie na vyplnenie vrások.

Maslo na pokožku okolo očí je poklad. Aplikujte tenkú vrstvu masla na problémové oblasti predtým, ako sa dostanete do postele, a čoskoro uvidíte, ako bude koža osviežená. Ženy, ktoré sa snažili použiť maslo týmto spôsobom, sa už vzdali iných kozmetických prípravkov na starostlivosť o pokožku očných viečok. Žiadne jemné vrásky, všetko zmizne!

Maslo pomáha zbaviť sa prasklín na pätách a vytvára nohy hladké a mladé. Je nevyhnutné len potrieť päty pred spaním s maslom a dať na vrch ponožky z prírodnej bavlny. Po niekoľkých procedúrach vás prekvapí jemnosť nôh…

Drahí čitatelia, vyskúšali ste maslo na krásu? Nezabudnite ukázať svojim priateľom tieto cenovo dostupné recepty, ocenia ich šarm!

ZDROJ.takprosto.cc

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>