Ako rýchlo, lacno a efektívne obnoviť poškodené vlasy? Pomôže tento olej…

Slama namiesto vlasov nie je len na hlave záhradného strašiaka. Všetky dievčatá, ktoré si farbia alebo žehlia vlasy, trpia kvôli ich suchu a krehkosti. Bezchybné vlasy má málokto. Odstávajú vždy v rôznych smeroch, ako slama. Každé sfarbenie sa stáva testom. Po farbení vlasy vyzerajú zúfalo, krehké a nechcú normálne sedieť.

Existuje riešenie tohto problému?

Cosmetológovia ponúkajú rad obnovovacích výrobkov a sadu procedúr v salónoch na obnovenie oslabených a poškodených vlasov. Ale vy musíte zaplatiť za takúto liečbu poriadnu sumu. A opakovať tieto postupy pravidelne. Nie každá dievčina si ju môže vyhradiť toľko peňazí mesačne.

Jedna vec zostáva – vrátiť sa do starého druhu ľudovej kozmetológie. Naše matky a babičky sa zaobišli bez drahých salónov. Tak prečo nemôžeme obnoviť vlasy rýchlo a efektívne? Je to úžasné, ale môžete okamžite oživiť vlasy. A to znamená, že to bude stáť možno pár centov. Poškodené vlasy ošetrí obyčajný slnečnicový olej. Pravdepodobne ste počuli o tejto metóde resuscitácie vlasov. Používanie olejov v kozmeteológii je už dlho používaný.

Odborníci odporúčajú nasledujúcu metódu obnovy vlasov

Vezmite obyčajný štetec, namočte ho do nerafinovaného slnečnicového oleja. Pred aplikáciou je lepšie zohriať olej na izbovú teplotu. Opatrne si potierajte vlasy s olejom. Prípadne ho môžete vtierať rukami, aby bol olej rovnomerne rozložený po celej dĺžke vlasov. Nechajte masku 10 minút na vlasoch, potom ju umyte teplou vodou a šampónom.

Oleje jemne vyživujú vlasy a dodávajú im lesk. Obyčajný slnečnicový olej obnoví štruktúru poškodených vlasov. Každý vlas bude hladký a dostanete elegantný dizajn. Niektoré dievčatá po aplikácii oleja vložia na hlavu plastové vrecko. Ale nemusíte. Nechajte kyslík voľne prúdiť do vlasov.

Existuje niekoľko ďalších odtieňov, ktoré pomôžu obnoviť vlasy zdravý a kvitnúci vzhľad. Napríklad do slnečnicového oleja môžete pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja z ruží alebo jazmínu. Takže maska ​​sa ukáže voňavá. Esenciálne oleje urýchľujú regeneráciu vlasov. Pomocou tejto masky budete rýchlo pestovať luxusné vlasy. Pred aplikáciou je lepšie zohriať olej na izbovú teplotu. Preto bude lepšie prenikať do vlasov a efektívne ich obnoví. Nechajte masku 10 minút na vlasoch. Po odstránení masky môžete opláchnuť vlasy odvarom z harmančeka, koreňa lopúcha a citrónu. Je to skutočný elixír na vlasy.

S pomocou slnečnicového oleja budú vaše vlasy plné zdravia, obnoví sa lesk a budú vás potešovať krásou a silou.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>